fbpx

Miegamas kampas SOFT L 257x223x97h

2,719.00

Miegamas kampas SOFT L 257x223x97h tai elegantiškai rafinuotas interjero spindesys, su didžiausiu komfortu, tiesių linijų, prabangos suteikia išorinės siūlės.

Turime

Aprašymas

Miegamas kampas SOFT L 257x223x97h tai elegantiškai rafinuotas interjero spindesys, su didžiausiu komfortu, tiesių linijų, prabangos suteikia išorinės siūlės. Šis baldas turi „relax” – atsipalaidavimo mechanizmą, tai komfortas ir funkcionalumas, vieno mygtuko paspaudimu išsiskleidžia miegamoji dalis 196×118 cm, yra ir patalynės dėžė. Taip pat šis baldas dėl savo siaurų, lengvų, plonų porankių neužgožia erdvės, dažnai statomas mažosiose erdvėse. Puikiems baldų modeliams nereikia jokių papildomų detalių, nes jis turi viską kad jaustumėtės komfortiškai, atsipalaidavęs dienos pabaigoje. Šį kampą galima puikiai priderinti industriniame, moderniame ir Art deco stiliuose. Kampas gali būti užsakomas tiek iš dešinės, tiek iš kairės pusės. Platus audinių ir spalvų pasirinkimas.

Svarbu ir verta paminėti, kad kampo nugarinė dalis, tokia pat graži, kaip ir žiūrint iš priekio, visur susiūtos nepriekaištingos siūlės.
Pagaminta pagal Idėjos Namams užsakymą.


    Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *