fbpx

Esame interjero dizainerių komanda pasiruošusi jums padėti praturtinti jūsų namų pasaulį.
10 metų patirtis tai mūsų raktas į ilgalaikį santykį su jumis!


Idėjos namams kolektyvas

Apie mus

Apie mus

UAB SORPRESA   turinti 10 metų patirties baldų prekyboje ir interjero dekoravime, sukaupė didžiulę patirtį. Norime pasidalinti šia patirtimi su visais, kurie domisi baldų dizaino naujovėmis. Prekiaujame plačiu asortimentu: svetainės, valgomojo, miegamojo, prieškambario baldais, įvairiomis interjero detalėmis bei namų kvapais.

Asortimentą sudaro:

Svetainės baldai – sofos, miegamosios sofos, kampai, miegamieji kampai, foteliai, banketės, kavos staliukai, šoniniai staliukai, TV staliukai.

Valgomojo baldai – valgomieji stalai, kėdės, krėslai, baro kėdės, pusbario kėdės, komodos, indaujos, lentynos.

Miegamojo baldai – miegamojo lovos, naktiniai staliukai, komodos, komodėlės, suoliukai.

Prieškambario baldai – rūbų kabyklos, suoliukai, konsolės, veidrodžiai.

Interjero detalės – paveikslai, laikrodžiai, vazos, dirbtinės gėlės, laikraštinės, sienų dekoracijos, vonios aksesuarai, dekoratyvinės pagalvėlės, toršerai, namų kvapai.

 Idėjos Namams prekinis ženklas simbolizuoja unikalius, išskirtinius ir autentiškus baldų dizainus, taip pat nenuobodžias interjero detales. Nuo 2011 m. įmonė stengiasi nustebinti savo gerbėjus, jiems pasiūlyti vis kažką naujo ir dar neatrasto, o visa tai išreiškia intensyvią aistrą dizainui, interjero stiliaus kurimui. Mūsų asortimente rasite idėjų, baldų ir aksesuarų iš įvairių šalių, sukuriančių nepamirštamą įspūdį daugelyje interjerų. Esame atviri spontaniškumui ir drąsiai kurstome aistrą dizainui ir naujovėms, todėl stengiamės, kad kiekvienas apsilankymas pas mus būtų pilnas teigiamų emocijų.

Mes esame čia, kad padėtume jums sudekoruoti Jūsų namų pasaulį!

Meniu