fbpx

Pirkimo taisyklės

KOKYBĖS GARANTIJA

Mes užtikriname savo prekių aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą, jeigu naudojate prekes pagal paskirtį, tinkamai prižiūrite ir eksploatuojate.

 • Prekėms suteikiama 24 mėnesių garantija, jei sutartyje nenurodyta kitaip. Garantijos terminas pradedamas skaičiuoti nuo momento, kai pardavėjas perduoda prekes pirkėjui.
 • Garantija taikoma prekių kokybės trūkumams, atsiradusiems dėl gamintojo kaltės. Mes neatsakome už transportavimo metu atsiradusius prekių pažeidimus.
 • Pirkėjas praranda teisę į garantiją, jei jis ar jo įgalioti asmenys, pažeidė prekes transportuodami, sandėliuodami ar atliekant surinkimo darbus. Su prekių priežiūros ir eksploatacijos taisyklėmis bei kita aktualia informacija pirkėjas yra supažindamas pardavimo metu.
 •  Gamintojo prekės defektus pirkėjas privalo fiksuoti prieš jų surinkimą ir eksploatavimą. Nufotografuotus pažeidimus, trumpą jų aprašymą bei užsakymo-pirkimo-pardavimo sutarties kopiją pirkėjas turi nedelsiant atsiųsti pardavėjui elektroniniu paštu info@idejosnamams.lt
 • Prekių trūkumų šalinimas trunka iki 60 darbo dienų, priklausomai nuo nustatyto defekto sudėtingumo.
 • Garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms prekių dalims, chemiškai, mechaniškai pažeistiems paviršiams, bei baldiniam audiniui.

PREKIŲ GRĄŽINIMO SĄLYGOS

 • Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių (IŠSKYRUS – namų kvapai ir laikrodžiai)  pranešdamas apie tai,  prekių gavimo dieną, pardavėjui el. paštu info@idejosnamams.lt, nurodydamas prekių įsigijimo dokumentus.
 • Prekė turi būti mechaniškai nepažeista.
 • Prekė grąžinama tik originalioje, nepažeistoje pakuotėje.
 • Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių (išskyrus – namų kvapai ir laikrodžiai) pranešdamas apie tai prekių gavimo dieną, pardavėjui el. paštu info@idejosnamams.lt, nurodydamas prekių įsigijimo dokumentus ir pateikus raštišką prašymą prekių grąžinimui su banko atsiskaitomąja sąskaita.
 • Pirkėjas turi padengti prekės grąžinimo kaštus.

NETINKAMA PREKĖS KOKYBĖ

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė (prekė su gamykliniais defektais), pardavėjas įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke, arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus bei padengti grąžinimo išlaidas.

ATSISKAITYMO BŪDAI

Internetinėje parduotuvėje idejosnamams.lt mokėjimas vyksta per Paysera internetinės bankininkystės sistemą. Už prekes galite atsiskaityti naudodamiesi šiomis elektronininėmis banko sistemomis: „Swedbank“, SEB bankas, „Luminor“,  „Citadele“ bankas, Medicinos bankas, Šiaulių bankas.

Patvirtinus pirkinių krepšelį idejosnamams.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.

Elektroninės bankininkystės puslapyje Jums reikės prisijungti įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.

Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į idejosnamams.lt.

Mokant elektronine bankininkyste Jums papildomai bankas nuskaičiuos mokestį, lygų mokesčiui kaip transakcijos mokestis banko viduje.

Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę idejosnamams.lt, neperduodami jokioms kitoms trečioms šalims.

Dėl internetinių užsakymų galite kreiptis Tel: +370 607 67278 arba rašyti mums el. paštu: info@idejosnamams.lt