fbpx

Miegamas kampas SOFT XL 348x223x175x97h

3,325.00

Miegamas kampas SOFT XL 348x223x175x97h tai elegantiškai rafinuotas interjero spindesys, su didžiausiu komfortu, tiesių linijų, prabangos suteikia išorinės siūlės.

 

Turime

Kategorijos: , Žymos: ,

Pristatymas 45 darbo dienos

Aprašymas

Miegamas kampas SOFT XL 348x223x175x97h tai elegantiškai rafinuotas interjero spindesys, su didžiausiu komfortu, tiesių linijų, prabangos suteikia išorinės siūlės. Šis baldas turi „relax” – atsipalaidavimo mechanizmą, tai komfortas ir funkcionalumas, vieno mygtuko paspaudimu išsiskleidžia miegamoji dalis 285×118 cm, yra ir patalynės dėžė. Taip pat šis baldas dėl savo siaurų, lengvų, plonų porankių neužgožia erdvės, dažnai statomas mažosiose erdvėse. Puikiems baldų modeliams nereikia jokių papildomų detalių, nes jis turi viską kad jaustumėtės komfortiškai, atsipalaidavęs dienos pabaigoje. Šį kampą galima puikia priderinti industriniame, moderniame ir Art deco stiliuose. Kampas gali būti užsakomas tiek iš dešinės, tiek iš kairės pusės. Platus audinių ir spalvų pasirinkimas.

Svarbu ir verta paminėti, kad kampo nugarinė dalis, tokia pat graži, kaip ir žiūrint iš priekio, visur susiūtos nepriekaištingos siūlės.
Pagaminta pagal Idėjos Namams užsakymą.


    Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *